Celtniecības ķīmija   LAT       RUS
Sākumlapa » Komercija » Ķīmija » Celtniecības ķīmija

sk. lielāku attēlu
Īpašības  |  Cenas
Rūsas pārveidotājs-grunts3.60 EUR/kg
Rūsas pārveidotājs-grunts krāsa EVA-2A paredzēta korodējušu (sarūsējušu) sausu un mitru metāla virsmu pretkorozijas apstrādei. Plaši pielietojama dažādas tehnikas (kuģu korpusu, traktoru, automobiļu u.c.), skārda jumtu, tvertņu, cauruļvadu, metāla konstrukciju pretkorozijas apstrādei un gruntēšanai. EVA-2A ir veselībai nekaitīgs sastāvs, kas izgatavots no ūdenī šķīstoša polimēra un nesatur organiskos šķīdinātājus. Vienlaicīgi norit rūsas pārveidošana un gruntēšana. Savietojas ar visiem krāsu tipiem. Tiek ietaupīts laiks, grunts krāsa un darbaspēks.       

sk. lielāku attēlu
Īpašības  |  Cenas
Antiseptiķi-antipirēnino 0.87 EUR/kg
Izmanto ēku siju, spāru, žogu, u.c. koka konstrukciju apstrādei gan telpās, gan atmosfēras apstākļos. Antiseptiķis KVA-2A, paredzēts koka virsmu krāsošanai dažādās krāsās un aizsardzībai pret kukaiņu, sēnīšu, atmosfēras, augsnes un ūdens iedarbību.
Antiseptiķi - antipirēni KV-1U un KVA-1U, papildus antiseptizējošām īpašībām, nodrošina arī II grupas gunsdrošības aizsargājošo efektivitāti. KVA-2A un KVA-1U izgatavo krāsainu pastu-koncentrātu veidā, kas šķaidāmas ar ūdeni attiecībās pasta / ūdens = 1:3.
KV-1U- bezkrāsaina laka, kas piemērota dažādu guļbūvju ārējai un iekštelpu apstrādei.        

sk. lielāku attēlu
Īpašības  |  Cenas
Betona grunts3,00 EUR/kg
Betona dziļā grunts TPB-5 paredzēta betona virsmu gruntēšanai, cementa javu un betonu modificēšanai. Rekomendējamā šķaidīšanas proporcija dispersija:ūdens attiecība 1:3 līdz 1:20. Izmanto rūpniecisko grīdu pretputekļu apstrādei un dilumizturības palielināšanai, sienu, grīdu un jumtu gruntēšanai, uzlabo saķeršanās spēju ar krāsu un apmetumu.

Cena ar PVN - 3,00 EUR/kg           


 

PREČU KATEGORIJAS:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Informācija
Atlaides ir iespējamas lielāku apjomu pasūtījumu gadījumā, kā arī mūsu patstāvīgiem klientiem.

Vairāk informācijas jūs varat saņemt zvanot mums pa tel./faksu 67613546, uz mob.tālruņiem: 29181441, 29124508 vai izmantojot tiešās saziņas kontaktformu sadaļā Kontakti.

© 2005 SIA "Melderi V"    

Atbalsta jurij.id.lv