Logi   LAT       RUS
Sākumlapa » Komercija » Metāla izstr. » Logi

sk. lielāku attēlu
Īpašības
WITAL logi un durvis
Profils WITAL atšķiras ar noapaļotām logu formām. Elegantā profilu līnija iederas jebkurā arhitektūras stilā. Pateicoties šīm formām, tiek radīts augstas kvalitātes produkts. Pieejams divos izpildījumos: Eco un Classic.   

sk. lielāku attēlu
Īpašības
VEKA logi un durvis
Frofils VEKA - ražošanā tiek pielietots visaugstākās kvalitātes polivinilhlorīds, kas izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem, atbilst visām celtniecības normām un ekoloģiskajām prasībām. Uzstāda slimnīcās, poliklīnikās, skolās un citās ēkās. Pieejama divos izpildījumos: Efectline un Perfectline.     

sk. lielāku attēlu
Īpašības
Stikli un furnitūra
Stikla pakete ir katra loga svarīgākais elements. Visos piedāvātajos izstrādājumos tiek izmantota vadošas Vācijas firmas Brilstein furnitūra Aubi 300. Stiprības ribas tiek ievietotas starp stikliem stikla paketes izgatavošanas laikā.    

sk. lielāku attēlu
Īpašības
Alumīnija logi
Vienmēr augsts kvalitātes līmenis neatkarīgi no pielietošanas sfēras. Logiem ir plaša krāsu gamma un daudzveidīga furnitūra. Logi ir pieejami sekojošā izpildījumā:
  • veramie alumīnija logi,
  • neverami alumīnija logi,
  • neverami ugunsdroši alumīnija logi.

     


 

PREČU KATEGORIJAS:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Informācija

Piegādājam un uzstādam kvalitatīvus logus

  • Plastikāta logus,
  • alumīnija logus
  • tērauda logus.
Verami un neverami logi, kā arī ugunsdroši neverami logi, plašs furnitūras klāsts un krāsu gamma pēc RAL un DEKOR kataloga, kā arī koka imitācija.

Logu daudzveidība garantē daudzfunkcionālu pielietošanu - sabiedriskām ēkām, biroju un tirdzniecības būvēm, sporta un izklaides objektiem, bankām un ražošanas ēkām.
© 2005 SIA "Melderi V"    

Atbalsta jurij.id.lv