Par uzņēmumu   LAT       RUS
Sākumlapa » Par uzņēmumu


SIA "Melderi V"

ISO kvalitātes sertifikātsSIA "MELDERI V" izveidots 2000. gadā un jau 11. gadu veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū. Esam vienīgie oficiālie Polijas firmas "WISNIOWSKI" pārstāvji Latvijā. Firma "WISNIOWSKI" ir lielākā žogu elementu, garāžu, žogu un rūpniecisko vārtu ražotāja Polijā. Produkcija izceļas ar lielu daudzveidību un augstu kvalitāti, tādēļ iekarojusi patstāvīgu vietu Latvijas tirgū, tiek pieprasīta un ir konkurēt spējīga.  Piedāvātā produkcija atbilst drošības un kvalitātes sertifikātam ISO 9001 (sk. attēlu)

SIA "MELDERI V" ir  licencēta būvorganizācija, kas sertificēta būvinženiera vadībā  veic dažādus būvdarbus. Galvenokārt specializējamies uz jumtu remontdarbiem un krāsošanu, skārdnieku darbiem, koku antiseptizēšanu, kāpņu remontiem un ēku siltināšanu. Veicam arī dažādu vārtu, žogu uzmērījumus un to uzstādīšanu būvobjektos, vienlaicīgi konsultējot klientus, palīdzot izvēlēties labākos variantus. 

Kopš 2000. gada SIA "MELDERI V" ražo celtniecības ķīmiju un speciālas polimēru krāsas, ko plaši pielieto koka virsmu krāsošanai, antiseptizēšanai un pretuguns aizsardzībai, kā arī skārda jumtu un dažādas tehnikas un cauruļvadu antikorozijas apstrādei un krāsošanai dažādos toņos. Ltd "Wisniowski"saņēmusi ISO sertifikātu, kā arī tāpat kā SIA "MELDERI V"produkcija sertificēta Latvijā.

Piedāvājam un uzstādām standarta un individuāla izmēra:

 • Dažāda veida garāžu vārtus
 • Žogu vārtus privātmājām un rūpnieciskiem objektiem
 • Nožogojumus privātmājām un rūpnieciskiem objektiem
 • Automātiku garāžu  un žogu vārtiem
 • Alumīnija būvsistēmas, durvis, logus un ārējās aizsargžalūzijas.
Ražojam:
 • Celtniecības ķīmiju - metāla, betona, koka un šīfera aizsargsastāvus un speciālas ķīmiski un mehāniski izturīgas polimēru krāsas.
Veicam celtniecības darbus:
 • Metāla konstrukciju un cauruļvadu pretkorozijas apstrādi un krāsošanu
 • Koka konstrukciju krāsošanu, antiseptizēšanu un pretuguns apstrādi
 • Betona kāpņu restaurāciju un monolīto polimēru grīdu ieklāšanu rūpnieciskos objektos
 • Jumtu ieklāšanu un remontdarbus
  Darbi notiek sertificēta būvninženiera vadībā, izmantojot pašu ražotos un importa materiālus.

Kontakti un karte →

 

PREČU KATEGORIJAS:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Informācija
Vairāk informācijas jūs varat saņemt zvanot mums pa tel./faksu 67613546, uz mob.tālruņiem: 29181441, 29124508 vai izmantojot tiešās saziņas kontaktformu sadaļā Kontakti.
© 2005 SIA "Melderi V"    

Atbalsta jurij.id.lv